21 DNÍ SEBELÁSKY

Sebeláska není jen luxus, je to nutnost pro naplňující a autentický život.
CHCI SI TO DOPŘÁT

Když se naučíme bezpodmínečně milovat sami sebe, odemykáme tím dveře nekonečným možnostem a žijeme tak hlubší spojení se sebou a s ostatními.

Pro všechny ženy,

které si chtějí dát dávku sebelásky. Zjistit, co to sebeláska je v praxi, jakým způsobem ji kultivovat a ztělesnit sebevědomí, sebedůvěru, vlastní autenticitu a schopnost přirozeně se sebevyjadřovat.

SEBELÁSKY NIKDY NENÍ DOST.

 Je to něco, co nám častokrát chybý, k čemu sme častokrát neměli dobré vzory kolem sebe jako děti a k čemu je potřeba aktivně udělat kroky.

Zvu tě,

Zapiš si datum do kalendáře!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Přidej se

Jsi připravená vydat se na transformační cestu k přijetí své přirozenosti a vyživování lásky v Tobě samotné?

Pokud ano, zvu Tě k tomu, aby jsi se ke mně připojila do posvátné prostoru 21 denního programu věnovaném nejdůležitějšímu vztahu ze všech – vztahu sama k sobě.

Pokud Tě už nebaví dávat sebe na poslední místo a jsi připravena získat zpět sama sebe, svoji hodnotu, sebevědomí, sebedůvěru a ztělesnit vlastní autenticitu.

 

Ja sama vím, jak je důležitý sebelásku aktivně žít v každodennosti a najít si způsob pro tebe přirozený, jak sama sobě vyjadřovat lásku.

Jako mentorka, transpersonální terapeutka a průvodkyně žen chápu Tvoji hlubokou touhu znovu se spojit s Tvojí vnitřní silou a vyzařováním.

Z letitých zkušeností z individuální či skupinové spolupráce se ženami a z vlastní životní cesty a školy jsem pro Tebe vytvořila program, který Tě jemně dovede zpět k lásce, která sídlí v Tvém srdci, podstatě a je hnacím motorem každé buňky Tvého těla.

Vydej se mnou na tuto nádhernou uzdravující cestu

Co Tě v programu čeká:

 • Dvě živé online webináře na zoomu:

Osobně Tě provedu úvodní a závěrečnou ceremonií a aktivací sebelásky, budeš mít prostor na to vložit svoje osobní záměry, položit mě otázky a potkat se s dalšími ženami tohoto programu.

 • Denní inspirace ve FB skupině:

Budu Ti posílat denní dávku lásky a moudrosti šité na míru k Tvé naplněnosti sebeláskou za 21 dní a k zažehnutí Tvojí vnitřní záře.

 • Vedené praktiky:

Somatické cvičení a vedené meditace k vyživení Tvoji duše, srdce i těla, které jsou navrženy tak, aby jsi prohloubila spojení sama se sebou a kultivovala kvality jako je sebe přijetí, sebe péče, laskavost, autenticita, soucit a odpuštění.

 • Nový Mindset:

Provedu Tě hlubokou proměnou Tvého myšlení a vnímání sebe sama.

 

 • Podpora komunity:

Spoj se s kmenem podobně smýšlejících žen na podobné cestě, sdílej zkušenosti, postřehy a dovol si vzájemné povzbuzení, posílení a inspiraci.

 

Co Tě v programu čeká:

 • Dvě živé online webináře na zoomu:

Osobně Tě provedu úvodní a závěrečnou ceremonií a aktivací sebelásky, budeš mít prostor na to vložit svoje osobní záměry, položit mě otázky a potkat se s dalšími ženami tohoto programu.

 • Denní inspirace ve FB skupině:

Budu Ti posílat denní dávku lásky a moudrosti šité na míru k Tvé naplněnosti sebeláskou za 21 dní a k zažehnutí Tvojí vnitřní záře.

 • Vedené praktiky:

Somatické cvičení a vedené meditace k vyživení Tvoji duše, srdce i těla, které jsou navrženy tak, aby jsi prohloubila spojení sama se sebou a kultivovala kvality jako je sebe přijetí, sebe péče, laskavost, autenticita, soucit a odpuštění.

 • Nový Mindset:

Provedu Tě hlubokou proměnou Tvého myšlení a vnímání sebe sama.

 • Podpora komunity:

Spoj se s kmenem podobně smýšlejících žen na podobné cestě, sdílej zkušenosti, postřehy a dovol si vzájemné povzbuzení, posílení a inspiraci.

Jsi žena, která chce:

 • cítit se silnější, odolnější a hlouběji propojena sama se sebou více než kdy předtím?
 • každé ráno se probouzet s pocitem míru a spokojenosti, s vědomím, že jsi dost, taková jaká jsi?
 • díváš se do zrcadla s očima plnýma lásky a obdivu k té neuvěřitelné ženě, která se na sebe ze zrcadla dívá?
 • kultivovat nově nalezený pocit sebelásky a soucitu, který vyzařuje zevnitř a osvětluje každý aspekt tvého života?
 • osvobodit se ze spoutání řetězy pochybností a nejistoty?
 • vykročít směle do světa, připravena přijmout vše, co život nabízí. Se srdcem plným lásky, s odvahou a pocitem nezastavitelnosti?
 • být vyzbrojena nástroji, znalostmi, zkušeností a neochvějnou podporou své nově nalezené komunity k realizaci svého života z místa sebelásky, sebedůvěry a sebevědomí?
 • být součástí komunity odvážných žen na podobné cestě a sdílet své radosti, své výzvy a své triumfy s vědomím, že na této krásné cestě zvané život nikdy nejsi samá?
 • společně s dalšími ženami nabídnout slova povzbuzení a podpory a oslavit každý krok vpřed, bez ohledu na to, jak je malý či velký?

Pokud jsi odpověděla ANO, můžeš si to dopřát

v tomto programu.

Jsi připravena říci ANO sama sobě?

A jsi otevřená změně a dát energii, čas a prostor sama sobě?

Pokud ANO tento program je pro Tebe.

Společně probudíme bohyni uvnitř Tebe a oslavíme zářivou ženu, kterou jsi ve své přirozenosti býtí.

“Program předčil moje očekávání. Byla jsem trochu skeptická ohledně práce přes internet, mám raději osobní setkání, ale krásně vše plynulo. V programu nám Gabriella nabídla různé praktické techniky, které krásně naladili tělo, sdílela osobní zkušenosti a její meditace otevřeli brány do vyšších sfér a energetickému přílivu. Program mě s podporou Gabriel, kruhu žen, otevřenému sdílení uváděl do klidu, že v proudu života nejsem sama, kdo má podobné potřeby, touhy, radosti i strasti. “

“V životě jsem potkala vícero průvodců naším nitrem, ale Gabriella Amora má velký dar. Dar LASKAVOSTI projevu. Umí vše krásně a srozumitelně vysvětlit, popsat, ukazát. Už jsem prošla vícero jejími programy a vždy mě překvapí. Jak je vše jiné, aktuální, barevné, nápadité a přitom vždy opravdové, nápomocné a léčivé. Cítím totiž, že to vše dělá ze sebe, ze svých zkušeností, z hloubky jejího srdce.”

“Pomohl mi vědomě vnímat své tělo a pravidelně o něj pečovat. Ukázal mi cestu ke spojení sama se sebou, se svojí duší, vyšším já, pomohl mi propojit moje srdce a yoni s Matkou Zemí. Dal mi množství postupů a rad jak zacházet se svými emocemi, pomohl mi si od situací a vztahů poodstoupit a vidět je v jiné perspektivě. Také mi pomohl si stanovit jasné hranice vůči sobě ale i druhým.”

“Program byl úžasný a jsem vděčná že jsem tam byla přivedena. Myslím že se mi proměnil život. Díky Gabrielle i podpoře všech žen jsem mohla být vidět a slyšet. A když jsem to zvládla tam zvládnu to i ve svém životě. Každé téma mě posunulo a ukázalo mi zas další pohled.”

“Potkala jsem Gabriellu v Haluzicích u Karaimi a velmi se mi líbila její energie. Po nějaké době Gabriella nabídla zdarma 3 videa s rituálem, meditacemi a já neváhala nabídku přijmout. Byl to velký příliv energie, podpory. Více se mi pootevřel prostor vnímání, energií se kterými koketuji, už nějakou dobu. Přišla nabídka vstoupit do 9týdeního programu a já byla smutná, že nemám dostatek financí. Jelikož delší spolupráce slibovala hlubší „práci“ na sobě, větší porozumění. Světe div se, vyhrála jsem stipendium se slevou , děkuji velmi pěkně za tuto možnost. Neváhala jsem ani minutu. Otevřel se prostor mého doteď nepochopeného, až bolavého že nechci být viděna, zrozena, že nejsem podporována, milována, od života, vyšší tvořivé energie. Největší motivací bylo obrovské nastartování, že to tak NENÍ.Jsem MILOVANÁ. Děkuji višší síle, děkuji Gabrielo. Je to veliká podpora, radost. Já můžu být součástí. Záměrem bylo samozřejmě jít po té nitce dál, jelikož Gabrielino vedení je láskyplné, srozumitelné, ukotvené, motivující. Cítím, že Gabriela vychází z upřímné prožité skutečnosti ze srdce.”

Připoj se ke mně na posilující

21 denní cestě k sebelásce.

Cena

Přeji si, aby si tento program 21 DNÍ SEBELÁSKY dopřálo a mohlo dovolit co nejvíce žen.

Proto jsem se rozhodla z původní ceny

8888 Kč

snížit cenu programu o 75% na

2222 Kč

Zároveň ti chci poskytnout i možnost platby po dvou částech, takže si tuto částku můžeš rozložit do dvou měsíců. Protože sama vím, jaká klíčová sebeláska je pro zdraví a naplňující život ve všech jeho aspektech.

Tvá průvodkyně

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.

Objednávka

Platba je možná pouze platební kartou.

Jak to funguje?

1. Proveď platbu přímo nebo si zvol platbu na splátky.

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku do soukromé FB skupiny a na Zoom.

Přímá platba

Splátky