Aktivace a ceremonie na úplněk 27.03.2021

Srdečně Tě zvu k další aktivaci tentokrát na úplněk ve Váhách 27.03.2021. Tento úplněk je první úplněk s přicházejícím jarem a zároveň hned po jarní rovnodennosti. Stále se opakuje téma rovnosti, vyrovnanosti, balancu, férovosti, spravedlnosti a vyššího pořádku.

S tímto tématem Tě zvu k ceremonii spojení vnitřní mužské a ženské části a zároveň s Tebou posdílím techniku, jak vyrovnávat pravou a levou hemisféru do perfektní spolupráce. Společně vytvoříme silný léčivý prostor a skupinově Tě provedu energetickým očištěním. Zaměříme se na vnitřní pořádek tam, kde je potřeba a kde je chaos. 

Příspěvek je co-viď přátelský 440 Kč místo 690 Kč. 

Těším se na Tebe 27.03.2021 v 09:00-11:30 českého času. 

Jak to funguje?

1. Vyplň registrační formulář.

2. Obratem obdržíš e-mail s pokyny k platbě.

3. Po provedení platby obdržíš e-mail s odkazem na Zoom. 

Živé vysílání v sobotu 27.03.2021

440 Kč

.

Záznam z aktivace

330 Kč

.

Co získáš?

Prostřednictvím skupinového léčení a skrze bezpečný prostor a posvátný kruh, který spolu vytvoříme přes Zoom, v sobě uvolníme prostor pro nové začátky, aby se mohly realizovat v našich životech a ujasníme si záměry, sny a směr, kterým kráčíme. To vše na základě toho, že se spojíš se svojí duší a stáhneš si to přímo od ní.

Chtěla bych s Tebou sdílet zpětnou vazbu od žen, které prošly podobnou aktivací.

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!” 

Eva napsala:

“Přeji krásný večer!

Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu:)

Děkuji moc za tuto možnost <3 Přeji překrásné dny”

Kontakt

Buďme ve spojení

8 + 6 =