Aktivace na MABON a úplněk

Milovaná bohyně, 

připravila jsem pro Tebe workshop, kterého se můžeš účastnit po dobu 2 dní nebo si můžeš vybrat pouze 1 den, třeba ten, který Ti vyhovuje více. Při objednávce stačí zvolit daný den!

21.09.-22.09.2021
11:00-12:30 (český čas)
Zoom

21.09.2021

Skupinové energetické léčení na úplněk v rybách

Zvu Tě do léčivého ženského kruhu v energii úplňku v rybách, který nás zve k tomu, abychom transmutovaly a uvolnily staré energie.

To, co pro nás bylo velké a co jsme karmicky uvolňovaly v našem životě. Máš příležitost této energie využít k velkému uvolnění. Právě že tím, že energie úplňku je v rybách, je to o uvolnění emocí, které dosloužily svému účelu a které již nadále neslouží k duchovnímu růstu. 

Zvu Tě k tomu, aby ses otevřela k novému energetickému blueprintu. 

Ilustrace: Danielle Noel

Co Tě čeká?

Tento první den je k tomu, abychom vytvořily prostor na ceremonii na rovnodennost a také abychom měly energii na to jít do následujících třech měsíců až do zimního slunovratu. 

Co o mých workshopech řekly jiné ženy?

Milá Luci, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu. Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!

– Kateřina 

22.09.2021

Skupinový kvantový coaching a aktivace na podzimní rovnodennost 

Tento skupinový kvantový coaching je zaměřený na to, aby ses spojila se svými jasnými kroky vpřed a abys znala svůj akční plán, ale z úrovně Tvého srdce a vyších sfér. Je to k tomu, abys probudila body mind spirit a byla v rovnováze na všech 3 úrovních stejně jako v božské trojici vnitřní žena, vnitřní dítě, vnitřní muž.

Zároveň abys jasně viděla, jakým způsobem chceš sdílet svoji energii. 

Ilustrace: Danielle Noel

Co Tě čeká?

  • Budeme se věnovat energetickým hranicím, abys zjistila, co Ti slouží pro Tvoji budoucnost a aby ses nenechala stáhnout do jiné reality. 
  • Propojíme naší ženskou a mužskou část tak, aby naše akce byla ukotvená ve zdravém závazku vycházející z toho, co je pro nás nejlepší. 
  • Provedu Tě aktivací na podzimní rovnodennost s asistencí Council and Federation of Life a Tvého vyššího já. 

Další zpětná vazba

Dekuji Lucie za dnesni ritual novoluni, za prostor, ktery jsi krasne drzela, za Tvou esenci a vychodni vlivy, ktere jsi do prubehu zakomponovala. Me osobne delaji velice dobre, vnimam je jako energetickou „ nadstavbu“ me vlastni zakladny. Take dekuji vsem zenam za dnesni setkani. A veku Vodnare za nove technologie, ktere nam umozniji stirat rozdily ve vzdalenosti a propojovat se vzajemne navzdory casu a svetadilum. Dekuji

Jeden den nebo oba? Je to na Tobě!

Připomínám, že máš možnost účastnit se pouze jednoho dne workshopu. Pokud ale zvolíš oba dny, místo 1760,- zaplatíš jenom 1440,-!

Objednávka

Jak to funguje?

1. Proveď platbu. Platba je možná pouze platební kartou.

2. E-mailem obdržíš pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit v den a čas ceremonie na Zoomu!