Aktivace světelných kódů duše na lví portál a novoluní ve lvu

Tato kombinace energie otevírá galaktický portál, který umožňuje vyslání vysoko vibrační energie na Zemi, se kterou se spojíme.

Tento 88 portál je aktivován numerologií 8/8, Slunce ve Lvu a vycházením hvězdy Sirius a k tomu tento rok i novoluním.

V numerologii je číslo 8 spojeno s aktivací DNA, hojností, silou a vyššími úrovněmi vědomí, což činí z 8/8 super silný čas pro upgrade a čištění naší energie pro přijímání nových realit, kódů a programů.

08.08.2021
09:00 – 11:00 (český čas)
Zoom

Lví energie

Energie Lví brány nás spojuje s kosmickou oblohou, galaktickými frekvencemi, bytostmi vyšší dimenze a naší vlastní duší a intuicí.

Starověcí lidé věřili, že energie Siriuse je nositelem vysoce pokročilé moudrosti, které můžeme využít a spojit se sní, kdykoli bude Sirius na obloze v silném postavení.

To znamená, že pod energií Portálu Lví brány se s větší pravděpodobností spojíme a setkáme se s naší rodinou galaktických duší a našim vyšším Já.

To je důvod, proč otevření Portálu Lion’s Gate může přinést probuzení a pozvednutí našeho vědomí do nových výšin.

Objednávka

Jak to funguje?

1. Proveď platbu. Platba je možná pouze platební kartou.

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit v sobotu 08.08.2021 v 09:00 českého času.

Co říkají ženy na ostatní ceremonie?

Milá Luci, z celého srdce a duše ti děkuji za aktivaci a ceremonii na novoluní 13.03.2021 a také za zaslaný záznam. 

Význam karty Měsíční královny naprosto odpovídá tomuto období a velmi s jejím obsahem rezonuji – především v té oblasti následování ženské moudrosti, intuice a trpělivosti. Vše má svůj čas a tak je to v pořádku. Ze sobotního setkání jsem si odnesla velký klid a vnitřní harmonii v rámci své ženské role, která byla téměř 30 ve mně potlačována. Nyní si už osmým rokem beru svoji sílu zpět a i díky takovým lidem a setkáním se posouvám stále dál.

V rámci naší aktivace a meditace jsem zasela semínka pro odpuštění mužům, kteří mi v životě způsobili spoustu zranění. Je to téma, které mě provází už druhým rokem a kterému se budu i více věnovat. A také jsem zasela semínka pro uvědomění si vlastní role, mých darů a čemu chci vlastně věnovat tu svoji energii v následujícím období. Jak jsem již řekla při sdílení, tak chci věnovat energii pouze několika rolím a netříštit svoji pozornost dále – chci se věnovat roli matky (dětem), roli Katky (mně jako ženě) a roli partnerky (možná spíše i milenky pro mého muže). Děkuji ti za tvůj čas, sdílení a vše, co pro nás ženy (ale i muže) děláš.  Těším se na další setkání.

_

Dekuji Lucie za dnesni ritual novoluni, za prostor, ktery jsi krasne drzela, za Tvou esenci a vychodni vlivy, ktere jsi do prubehu zakomponovala. Me osobne delaji velice dobre, vnimam je jako energetickou „ nadstavbu“ me vlastni zakladny. Take dekuji vsem zenam za dnesni setkani. A veku Vodnare za nove technologie, ktere nam umozniji stirat rozdily ve vzdalenosti a propojovat se vzajemne navzdory casu a svetadilum. Dekuji 

_

Milá Luci, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu :-). Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!