Božské Spojení

Mužsko-ženský seberozvojový retreat

24.09.2022 – 25.09.2022

sobota – neděle

Zvu Tě na dvoudenní retreat s tématem mužsko-ženské dynamiky, komunikace a spojení vnitřní i vnější s tím “druhým”, a to v čase podzimní rovnodennosti, kdy den i noc jsou stejně dlouhé a slaví se i Mabon – hojnost matky Země a prostě ŽIVOTA.

Zapiš si datum do kalendáře!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Program

Začíname v sobotu 24.9. v 9h ráno úvodním kruhem a končíme v neděli v 17h závěrečným kruhem.

Mezi tím se můžeš těšit na tématicky vedené skupinové a párové (není nutné muž a žena) cvičení k prozkoumávání mužsko- ženských témat – komunikace – hranic – potřeb a tužeb. Hravě v laskavosti, otevřenosti a upřímnosti se bude dívat na jednotlivá témata k tomu, aby jsi si to mohl/mohla pak pochopit, proměnit a integrovat skrz dech znovuzrození, což je nádherná, jemná, ale velice efektivní dechová sebe-léčivá modalita.

Tohle nás čeká jak v sobotu tak v neděli a mezi tím budeme tančit, mantrovat a objevovat i silové místa Pálavy (dle toho jak nám počasí a i průběh programu umožní).

Můžeš se těšit na večerní čas u ohně, pokud bude zájem můžeme v sobotu mít i saunu (za příplatek 350 Kč na osobu na 2 hodiny) a samozřejmě tanec, meditace a čajové dýchánky.

S láskou, radostí a vděčnosti se

BOŽSKY SPOJÍME

a těším se na to!

Jak bude retrat vypadat?

Tady je pár fotek, jak bude retreat vypadat.

Cena

4900 Kč

(Pokud se zúčastníš i páteční oslavy rovnodennosti, tak platí cena 4400 Kč)

Cena zahrnuje:

  • zahrnuje lektorné
  • ceremonie a rituály
  • veškeré pomůcky k programu

Přihlaš se přes formulář níže. Jakmile se bude akce blížit, dostaneš bližší informace e-mailem.

UBYTOVÁNÍ

V ceně není ubytování a strava. Ubytování je možné pro Max. 8 osob v jurtě za 350Kč na noc/osobu s vlastním spacákem a matrací nebo dle vlastní potřeby a možností v ubytovacích zařízeních v Klentnici či okolních vesnicích a Mikulově. Strava je možná za příplatek 600 Kč na oba dva dny – oběd, večeře, snídaně, oběd.

Dej mi prosím vědět dopředu ohledně stravy a zájmu o ubytování v jurtě na gabriella@gabriellaamora.com. 

Přihlášení

Tvůj průvodce

Gabriella Amora (původně Lucie Aujeská ) 

Realizuje a naplňuje roly transformační facilitátorky, transpersonální terapeutky, mentorky a průvodkyně posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuje léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Je inspirativní leaderkou, speakerkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness.

Je považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a vytvářela trh se superpotravinami. Prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém životě a dlouhověkosti. Založila společnost Vitalvibe, kterou tvořila 10 let a vedla novým způsobem vědomého bussinesu, které nadále přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny.

Od roku 2011 pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife na Bali, kde žije od roku 2008, s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízí svůj integrovaný a celiství přístup ke zdraví jak fyzickému, emočnímu, mentalnímu tak duchovnímu a realizaci potenciálu duše a ztělesnění její unikátnosti a velkoleposti především pro ženy prostřednictvím on-line transformačních a vzdělávacích programů, individuálního mentoringu, ceremonií a retreatů na různých místech světa. A tím se aktivně podílí na pozitivní individuální a kolektivní transformaci a evoluci

Host

Jan Kramář (Ganesham)

Jan Kramář bude provázet laskavostí a silou manter společně s jeho hudebními nástroji k otevření a spojení našich srdcí.

Ganesham je volné hudební uskupení se záměrem objevovat nádheru společných setkání v tónech, společném zpěvu písní a hudební spolutvorby s léčebným a “posvátným” přesahem, s kapelníkem Janem Kramářem.

Více info zde