Kvantová vizionářská mastermind

3 denní online webinář – živě 

Pro realizaci Tvého naplňujícího rok 2024

Pro všechny Evoluční Ženy, Vizionářky, Leaderky, Lektorky, Mentorky, Moudré Léčitelky/Šamanky/Učitelky, Ceremonialistky, Královny, Kněžky, Umělkyně, Podnikatelky…

 Chceš vstoupit do roku 2024 s jasností, inspirací, motivací, energetickým vyladěním, souladem a konkrétníma krokama k realizaci toho po čem tvé srdce, tělo i duše touží? 

 Pak je tohle pro Tebe!

Kvantová vizionářská mastermind

Chceš uzemnit svou vizi, touhu svého srdce a duši volající po Tvém nejlepším roce 2024?

Potřebuješ mít více jasno v tom, jaké jsou Tvoje hodnoty, kdo jsi, kam chceš investovat svou energii a co chceš vytvořit?

Chceš si tvořit svoji realitu místo z omezení, nedostatku, strachu, nehodnoty z vnitřní stability, jasnosti, sbevědomí, důvěry, naladění, spojení, sebehodnoty a z větší síly v sobě, moudrosti svého lůna, srdce a duše?

Chceš si manifestovat, magnetizovat a užívat své životní tvoření z nových základů/energie/smýšlení uvnitř Tebe, a i na nových vnějších systémech, způsobech myšlení, emočním nastavení a nových principech?

Chceš si k tomu dovolit podporu, motivaci a posilující prostředí?

Pokud jsi si odpověděla ANO, tak tahle mastemind je pro Tebe.

Co Tě čeká?

Dovol mi, abych Ti asistovala a posdílela s Tebou zkušenosti z mých vlastních vizionářských procesů, skrz které jsem si zrealizovala několika milionovou firmu poskytující služby desetitisícům lidem po Evropě. Dále bych ráda mluvila o svobodném životním stylu umožňující mi žít v různých zemích světa a již 15 let především na Bali a mnoho dalšího.

Jde to a já Ti ráda nejenom že ukážu jak, ale i Tě provedu mým osobním transformačním procesem v kvantovým poly všech možností a pomůžu Ti odhalit Tvoje resistence a limitující vzorce myšlení, stejně tak jako integrovat a plně ztělesnit svoje úspěchy z roku 2023. 

Struktura webináře

1. den - přípravný

První den Mastermind bude o představení transformačního procesu, kterým si spolu projdeme. Vytvoříme bezpečný prostor pro náš společný čas. Vysvětlím Ti celý proces, tak abys věděla na co se připravit a co si přichystat na další dny, aby sis to mohla plně užít. Provedu Tě meditací, aby ses na celou mastermind energeticky, mentálně a emočně naladila. Ukotvíš si záměry a již se podíváš na čem stavět z předešlého roku 2023.

V další části Tě provedu transformačním procesem k alchymizaci Tvých výzev, toho co se nenaplnilo či neudálo tak, jak jsi chtěla v roce 2023. To vše proběhne tak, aby jsi mohla uvolnit jakoukoliv resistence nebo omezující myšlenky, které by Ti mohly blokovat a sabotovat Tvůj ideální a nejlepší rok 2024.

2. den - aktivační

Provedu Tě kvantovým polem v projevení s Tvojí duší, tak aby jsi si mohla stáhnout do svoji vědomé mysli jak vize, tak i energetický otisk a frekvenci tvého pole již z realizovaného roku v souladu s touhami Tvého srdce. 12-12 je klíčovým dnem, kdy Tě provedu aktivací Tvé Merkaby, Tvého světelného těla a potom Tě provedu kvantovým dechovým procesem k manifestaci Tvého roku 2024. K dýchacímu procesu Ti řeknu veškeré informace k tomu, aby sis mohla opravdu bezpečně, ale zároveň plně prodýchat k Tvému potenciálu, k Tvé esenci, k Tvé mastermind a plně si aktivovat realitu, kterou jsi sem přišla žít. 

3. den – integrace

Třetí den Mastermind navážeme na předcházející den. Posdílím s Tebou realizační mapu či spíše květinu roku, skrze kterou si ženským a hravým způsobem přeneseš svoje vize a vnitřní svět do grafické a psané podoby jako první z kroků realizace tvých snů. Bude to interaktivní, praktická a obohacující informační část třídenní mastermind se spoustou rad, typů a doporučení z vlastní praxe. 

Cherish your visions and your dreams, as they are the children of your soul; the blueprints of your ultimate achievements.”

Napoleon Hill

Co získáš?

 • Hluboký procítěni a ztělesnění svých úspěchů, na kterých můžeš vědomě stavět v roce 2024.
 • Uvolnění bloků k magnetizaci a realizaci tvého nej roku 2024.
 • Spojení a stáhnutí do svého vědomí vize a potenciál své duše v různých oblastech Tvého života.
 • Jasnost, směr a vnitřní kompas.
 • Být v energetickém nastavení efektivně, bez námahy, hravě a radostně přitahovat, přijímat a realizovat své touhy. 
 • Upgrade tvého myšlenkového nastavení.
 • Podporu skupiny žen v realizaci a oslavě tvých úspěchů.
 • Sílu skupiny k rychlé manifestaci.
 • Jasný návod a postup, jak na to včetně funkčního modelu.
 • Provedení transformační dýchací technikou kvantového dechu a manifestace.

Pokud jsi žena…

 • která chce žít, užívat a tvořit svoji realitu  z pozice aktivní tvůrkyně, leaderky a vizionářky
 • která ví, že sem přišla tvořit novou zemi a být aktivní součástí transformačního procesu, kterým teď kolektivně procházíme,
 • která chce sdílet své dary a naplňovat misi své duše,
 • chceš pro to, a tím pádem pro sebe, něco udělat 
 • chceš získat vše co je sepsáno v bodech v předešlém odstavci,

Jsi připravená vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou?

Pak tenhle webinář je pro tebe.

Zpětné vazby na mastermind z předchozích let:

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění při předchozí aktivaci a řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!”

“Pokud tě zavolá spolupráce s Gabriellou Amora neváhej, jdi do toho, povol tu brzdu a rozjeď to. Bude to jízda. “

Další zpětné vazby:

“Jsem ve větší důvěře v sebe a jsem si více vědoma svých kvalit, talentů a darů, které jsem měla přirozené, nyní mám více odvahy je prezentovat. Program mi přinesl pocit jednoty, lehkosti, jemnosti, větší vnitřní síly, sebehodnoty a lásky.”

“Přeji krásný večer! Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu : )Děkuji moc za tuto možnost <3, Přeji překrásné dny”

“Zdravím Vás všechny ženy, zatím jsem si prošla jen 1 záznam Mastermind, bylo to prostě úžasné. Úplně se mi rok 2020 rozsvítil a uvědomila jsem si, díky Vám že byl plný velkých i malých zázraků, jsem viděná, jsem odvážná, konečně dávám prostor sama sobě a nebojím se být “sama” partnersky, a velké uvědomění, že sama nejsem a už nebudu. MOC MOC MOC DĚKUJI. YES YES YES”

Kdy?

26. 1. 2024 od 9:00 – 10:30 (CET/Prague time )

27. 1. 2024 od 9:00 – 10:30  (CET/Prague time )

28.1.2024 od 9:00 – 10:30  (CET /Prague time )

Živě na Zoomu nebo ze záznamu

Co je zahrnuto v ceně?

♥   Moje průvodcovství programem

♥   Podpora v privátní FB skupině

♥   Záznam ze Zoomu

Jak to funguje?

Přihlaš se pomocí formuláře níže. Po provedení platby dostaneš e-mail s odkazem na společný Zoom.

Platba ihned

Pokud zaplatíš ihned, cena je 4440,-   2222,-.

Platba na splátky

Mastermind je možné zaplatit na 2 splátky po měsíci ve výši 1444,-. Celková cena je 2888,-. První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc.

Tvůj průvodce

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.

V současné době pracuji na svém poslání podporovat a posilovat postavení žen v ženském ztělesnění a vedení a usnadňovat pozitivní transformace v kolektivní evoluci.