Kvantová vizionářská mastermind

Záznam z 3 denního online webinář

3 denní webinář pro ženy 

7 hodin společného času

Záznamy ze živého vysílání webináře z 10. 12. – 12. 12. 2021

Kvantová vizionářská mastermind

Volá Tě to k uzemnění Tvých vizí, misí, touhy Tvojí duše a nového způsobu fungování ve světě?

Vede Tě to k postavení Tvé tvorby od nových základů, na nových systémech, způsobu myšlení, emočním nastavení a nových principů?

Potřebuješ mít více jasno v tom jaké jsou Tvoje hodnoty, kdo jsi, kam chceš svou energii vkládat a co chceš tvořit? 

S tím je spojené z jakého místa tvoříš, zda je to z omezení, nedostatku, strachu, traumatu v jakékoliv podobě či z důvěry, naladění, spojení, dostatku a z větší síly v Tobě samotné, moudrosti Tvého lůna, srdce a duše.

Co Tě čeká?

Dovol mi, abych Ti asistovala a posdílela s Tebou zkušenosti z mých vlastních vizionářských procesů, skrz které jsem si zrealizovala několika milionovou firmu poskytující služby desetitisícům lidem po Evropě. Dále bych ráda mluvila o svobodném životním stylu umožňující mi žít v různých zemích světa a již 12 let především na Bali a mnoho dalšího.

Jde to a já Ti ráda nejenom že ukážu jak, ale i Tě provedu mým osobním transformačním procesem v kvantovým poly všech možností a pomůžu Ti odhalit Tvoje resistence a limitující vzorce myšlení, stejně tak jako integrovat a plně ztělesnit svoje úspěchy z roku 2022. 

Struktura webináře

1. den

První den Mastermind bude o představení transformačního procesu, kterým si spolu projdeme. Vytvoříme bezpečný prostor pro náš společný čas. Vysvětlím Ti celý proces, tak abys věděla na co se připravit a co si přichystat na další dny, aby sis to mohla plně užít. Provedu Tě meditací, aby ses na víkend v mastermind energeticky, mentálně a emočně naladila. Ukotvíš si záměry a již se podíváš na čem stavět z předešlého roku 2022.

2. den

Druhý den Mastermind Tě provedu transformačním procesem k alchymizaci Tvých výzev, toho co se nenaplnilo či neudálo tak, jak jsi chtěla v roce 2021. To vše proběhne tak, aby jsi mohla uvolnit jakoukoliv resistence nebo omezující myšlenky, které by Ti mohly blokovat a sabotovat Tvůj ideální a nejlepší rok 2023.

Provedu Tě kvantovým polem nekonečných možnosti k nejvyššímu potenciálu realizace a projevení tvojí duše, tak aby jsi si mohla stáhnout do svoji vědomé mysli jak vize, tak i energetický otisk a frekvenci tvého pole již z realizovaného roku v souladu s touhami Tvého srdce. Budeš to vnímat všemi svými smysly. Zároveň s Tebou posdílím svoji mapu či spíše květinu roku, skrze kterou si ženským a hravým způsobem přeneseš svoje vize a vnitřní svět do grafické a psané podoby jako první z kroků realizace tvých snů.

3. den

Třetí den Mastermind navážeme na předcházející den. Je klíčovým dnem, kdy Tě provedu aktivací Tvé Merkaby, Tvého světelného těla a potom Tě provedu kvantovým dechovým procesem k manifestace Tvého roku 2022. K dýchacímu procesu Ti řeknu veškeré informace k tomu, aby sis mohla opravdu bezpečně, ale zároveň se plně prodýchat k Tvému potenciálu, k Tvé esenci, k Tvé mastermind a plně si aktivovala realitu, kterou jsi sem přišla žít.

Cherish your visions and your dreams, as they are the children of your soul; the blueprints of your ultimate achievements.”

Napoleon Hill

Co získáš?

Foto od úžasné Gaelyn Miriam Larrick

 • Hluboký procítěni a ztělesnění svých úspěchů, na kterých můžeš vědomě stavět v roce 2023.
 • Uvolnění bloků k magnetizaci a realizaci tvého nej roku 2023.
 • Spojení a stáhnutí do svého vědomí vize a potenciál své duše v různých oblastech Tvého života.
 • Jasnost, směr a vnitřní kompas.
 • Být v energetickém nastavení efektivně, bez námahy, hravě a radostně přitahovat, přijímat a realizovat své touhy. 
 • Upgrade tvého myšlenkového nastavení.
 • Podporu skupiny žen v realizaci a oslavě tvých úspěchů.
 • Sílu skupiny k rychlé manifestaci.
 • Jasný návod a postup, jak na to včetně funkčního modelu.
 • Provedení transformační dýchací technikou kvantového dechu a manifestace.

Pokud jsi žena…

 • která chce žít, užívat a tvořit svůj svět,
 • která ví, že sem přišla tvořit novou zemi a být aktivní součástí transformačního procesu, kterým teď kolektivně procházíme,
 • která chce sdílet své dary a naplňovat misi své duše,
 • chceš pro to, a tím pádem pro sebe, něco udělat 
 • chceš získat vše co je sepsáno v bodech v předešlém odstavci,

jsi připravená vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou?

Pak tenhle webinář je pro tebe.

Zpětné vazby z předchozích programů:

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění při předchozí aktivaci a řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!”

 

Další zpětné vazby:

“Přeji krásný večer!Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu : )Děkuji moc za tuto možnost <3, Přeji překrásné dny”

“Zdravím Vás všechny ženy, zatím jsem si prošla jen 1 záznam Mastermind, bylo to prostě úžasné. Úplně se mi rok 2020 rozsvítil a uvědomila jsem si, díky Vám že byl plný velkých i malých zázraků, jsem viděná, jsem odvážná, konečně dávám prostor sama sobě a nebojím se být “sama” partnersky, a velké uvědomění, že sama nejsem a už nebudu. MOC MOC MOC DĚKUJI. YES YES YES”

Jak to funguje?

Přihlaš se pomocí formuláře níže. Po provedení platby dostaneš e-mail s odkazy na záznam, který si můžeš projít ve svém volném čase a můžeš se k němu kdykoliv vrátit.

Cena

2220,-

Tvůj průvodce

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.

V současné době pracuji na svém poslání podporovat a posilovat postavení žen v ženském ztělesnění a vedení a usnadňovat pozitivní transformace v kolektivní evoluci.