Kvantový skok na slunovrat – 21.12.

Srdečně tě zvu na slunovratovou meditaci, aktivaci a transmisi.

14.12. jsme společně prošli aktivací. Došlo k silné energetické rekalibraci a uvolněním energetických a mentálních blokád. Teď je na čase posunout se dál a připravit se na kvantový skok na slunovrat 21.12. 

Pokud jsi neměla příležitost účastnit se živého vysílání 14.12., mám pro Tebe k dispozici záznam, o který můžeš zažádat zde.

Základem je využít portálu slunovratu na kvantový skok do nejvyšší časové linky pro každou z vás. Provedu Tě aktivací Slunce a posílení 3. čakry – svobodné vůle. Provedu Tě posílením energetického pole a zároveň zahraju na krystalové mísy. Můžeš se těšit na aktivaci skrze zvuk a hlas jako to bylo v aktivaci Nové začátky 14.12. 

Co získáš?

Dovol mi, abych na této cestě byla Tvým průvodcem a pozvala Tě do úzké skupiny žen. Prostřednictvím skupinového léčení a skrze bezpečný prostor a posvátný kruh, který spolu vytvoříme přes Zoom, očistíme naše energetické pole a odstraníme všechny negativně polarizované energie.

  • Kvantový skok umožní velice rychle zrealizovat naše sny a dává příležitost žít v nejvyšším potenciálu.
  • Budeš mít mnohem snažší přístup ke věcem, kterým se chceš věnovat.
  • Začnou přicházet příležitosti a podpora k tomu, abys mohla zrealizovat své sny.
  • Zároveň přijde spoustu světla do života a energetického pole. 

Níže sdílím zpětné vazby na pondělní slunovratovou aktivaci. Lucie napsala:

“Luci, dekuji dekuji dekuji. Vcera bylo slunovratove online setkání tak nadherne, tak silne…jen těžko se mi popisuje, co jsem zažila, videla a prožila a co jsem v sobe ukotvila. Videla a cítila jsem samu sebe v tak velké a nadherne síle…jako nikdy. Tobe se to nebojím napsat…mela jsem tak veliká nadherna křídla, ze jsem jen stěží mohla projit pres Akasicke dveře…toto opravdu mysl nevymysli:)) Dekuji sobe, ze si toto dovoluji. A dekuji Tobe za to, ze dáváš takove moznosti. V noci po setkání jsem jeste mela velkou touhu malovat. A vytvořila jsem si tak hmatatelnou vzpomínku na tyto krasne okamziky.”

 

Další žena řekla:

“Zdravím Lucinko,
velmi děkuji za odkaz včerejší Slunovratové meditace. Tvé vedení je velmi milé, něžné a uvolňující :-). Určitě si meditaci ještě pustím vícekrát, abych si vychutnala hloubku působení Tvých slov.”

Kdy?

21.12.2020

11:00 (českého času)

Živě na Zoomu

Za kolik?

Příspěvek je co-viď přátelský 330 Kč místo 660 Kč. 

Pozor! Aktivace je dostupná již pouze ze záznamu. 

Jak to funguje?

1. Proveď platbu.

2. Po zaplacení objednávky dostaneš do 24h na e-mail přístup k záznamu z živého vysílání na Zoomu.

[et_pb_wc_add_to_cart product=”2520″ show_quantity=”off” _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default” custom_button=”on” text_orientation=”center” module_alignment=”center”][/et_pb_wc_add_to_cart]
Kontakt

Buďme ve spojení

2 + 2 =