Pro Ženy Nové Země, Vizionářky, Leaderky, Lektorky, Mentorky, Moudré Léčitelky/Šamanky/Učitelky, Ceremovialistky, Královny, Kněžky, Podnikatelky…

 

KLÍČE K MANIFESTACI 

ONLINE MASTERMIND NA PRVNÍ NOVOLUNÍ

11.1. ROKU 2024

AKTIVAČNÍ PROSTOR PRO TEBE

Rok 2024 Ti dává příležitost k velké expanzi a realizaci či MANIFESTACI Tvého potenciálu.

A jako vždy zaleží na Tobě jestli si Tu svoji příležitost či potenciál naplníš i tento rok a ponese Tě tak do dalších roků Tvého života.

Dovol mi, abych Tě touto mastermind podpořila k pochopení a ztělesnění klíčů k realizaci Tvého potenciálu, vizí, snů a vedení tvé duše, moudrosti Tvého lůna a radosti Tvého srdce.

Aktivační Mastermind se uskuteční  11.1.2024

11:00 – 13:00 (český čas)

na Zoomu

BĚHEM 2h MASTERMIND ZÍSKÁŠ:

 

• Jasnost a pochopení v tom jaké jsou klíče k manifestaci a které si potřebuješ více aktivovat 

•Energetickou rekalibraci tvého fyzického, emočního, mentalního a jemně hmotných těl k souladu s tvým potenciálem a polem příležitostí, které čeká jen na Tebe jestli si ho dovolíš a budeš mít právě ten soulad a připravenost.

• Harmonizaci Tvé ženské a mužské energie 

• Otevření podporujícího pole pro Tvoji manifestaci 

• Zasetí semínek Tvých vizí na plodnou půdu tohoto prvního novoluní roku 2024 

Navíc získáš záznam, ke kterému se budeš moct vrátit!

Pokud jsi žena…

která chce žít, užívat si a tvořit svou realitu z pozice aktivního tvůrce, lídra a vizionáře,
která ví, že sem přišla, aby spoluutvářela novou Zemi a aby byla aktivní součástí transformačního procesu, kterým nyní společně procházíme,
která se chce podělit o své dary a naplnit poslání své duše,
chcete proto něco udělat, a tedy i pro sebe.
Chcete dopřát vše, co je napsáno v bodech v předchozím odstavci. Tak
pokud jsi připravena vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou?

POKUD ANO

MASTERMIND JE PRO TEBE. 

JE TO NA KAŽDÉ ZNÁS JAKÝ PŘÍBĚH PÍŠEME.

Objednávka

Jak to funguje?

1. Proveď platbu. Platba je možná pouze platební kartou. Pokud jsi v situaci, že potřebuješ finanční podporu použij v políčku na slevový kód ANDĚL a získáš poloviční cenu. 

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit ŽIVĚ 11.01.2024 v 11:00h českého času nebo ze záznamu, který Ti přijde na email 12.1.2024

Co říkají ženy o aktivacích, ceremoniích a mastermind?

Pokud tě zavolá spolupráce s Gabriellou Amora neváhej, jdi do toho, povol tu brzdu a rozjeď to. Bude to jízda.”

Dekuji Gabrielle za dnešní rituál novoluni, za prostor, ktery jsi krasne drzela, za Tvou esenci a vychodni vlivy, ktere jsi do prubehu zakomponovala. Me osobne delaji velice dobre, vnimam je jako energetickou „ nadstavbu“ me vlastni zakladny. Take dekuji vsem zenam za dnesni setkani. A veku Vodnare za nove technologie, ktere nam umozniji stirat rozdily ve vzdalenosti a propojovat se vzajemne navzdory casu a svetadilum. Dekuji “

“Milá Gabriello, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu :-). Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!”

„Ahoj všechny ženy, zatím jsem prošla pouze jednou nahrávkou Mastermind, bylo to prostě úžasné. Rok 2020 se mi úplně rozsvítil a já si díky vám uvědomila, že byl plný velkých i malých zázraků, jsem vidět, jsem statečná, konečně dávám prostor sobě a nebojím se být „sáma“ a velké uvědomění si, že sáma nikdy nejsem. DĚKUJI MNOHOKRÁT. ANO ANO ANO”

Kdo je tvým facilitátorem a průvodcem touto mastermind?

Jmenuji se Gabriella Amora a jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest. Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.