Mentoring pro leaderky a facilitátorky - platba

Individuální a skupinová péče určená pro ženy, které chtějí plně ztělesnit své sebemistrovství, naplnit poslání své duše, žít v souladu se svojí ženskou přirozeností, svým tělem, srdcem a duší a užívat si svůj život v lásce, radosti, prosperitě a ze své celistvosti, síly a autenticity.

Speciální cena pro Tebe

Individuální mentoring běžně vyjde na 88000,- za 3 měsíce setkávání. V tomto programu získáš 3×1,5h individuální session a 6×2,5h online skupinová session na Zoomu jen za 33000,-. Navíc získáš příležitost se účastnit 3 denního offline mastermind výcviku v ČR (informace bude upřesněna). Budeš mít přednostní pozvánku mi asistovat při online a offline programech pro ženy.

Platba najednou

Pokud zaplatíš ihned, vyjde tě mentoring na 33 000,-.

Platba na 3 splátky

Pokud zaplatíš na 3 splátky, vyjde tě mentoring na 35 400,-. První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc. To vše po dobu 3 měsíců.

Platba 5 splátek

Pokud zaplatíš na 5 splátek, vyjde tě mentoring na 37 000,-. První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc. To vše po dobu 5 měsíců.

Platba na 9 splátek

Pokud zaplatíš na 9 splátek, vyjde tě mentoring na 39 600,-. První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc. To vše po dobu 9 měsíců.