Nové začátky – novoluní a zatmění měsíce 14.12.

Srdečně tě zvu k další aktivaci po portálu 11.11., kdy se aktivoval náš vnitřní mistr. Tentokrát se nám pojí další mistrovský portál 12.12.2020 s portálem Novoluní a Zatmění Slunce 14.12.2020.

Díky energii Novoluní ve střelci máme příležitost zaměřit a připravit se na svůj cíl a možný kvantový skok při Slunovratu 21.12.2020.

Dovol mi, abych tě v tomhle procesu podpořila vedenou aktivaci tvojí Merkabi neboli světelného těla a díky tomu i možnosti přijmout Nové světelné kódy za pomoci krystalových mís a transmise zkrze hlas a světelný jazyk.

Prostřednictvím skupinového léčení a skrze bezpečný prostor a posvátný kruh, který spolu vytvoříme přes Zoom, v sobě uvolníme prostor na novou verzi sebe sama a s tím i novou realitu.

Chtěla bych s Tebou sdílet zpětnou vazbu od žen, které prošly touto aktivací.

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!” 

Eva napsala:

“Přeji krásný večer!

Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu:)

Děkuji moc za tuto možnost <3 Přeji překrásné dny”

Příspěvek je co-viď přátelský 330 Kč místo 660 Kč. 

Těším se na Tebe 14/12/2020 v 11:11 českého času.

Pozor! Aktivace je dostupná již pouze ze záznamu. 

Jak to funguje?

1. Proveď platbu.

2. Po zaplacení objednávky dostaneš do 24h na e-mail přístup k záznamu z živého vysílání na Zoomu.

[et_pb_wc_add_to_cart product=”2473″ show_quantity=”off” _builder_version=”4.7.4″ _module_preset=”default” custom_button=”on” text_orientation=”center” module_alignment=”center”][/et_pb_wc_add_to_cart]
Kontakt

Buďme ve spojení

4 + 11 =