Oslava ze-mě a aktivace hojnosti

TO CHCI

Milovaná božská ženo,

zvu Tě na oslavu Země a aktivaci hojnosti ve formě dynamické meditace, cvičení z kundalini jógy a zpěvem manter.

Kdy?

Kdykoli z pohodlí tvého domova.

Po registraci obdržíš emailem záznam z webináře.

Pozvánka pro Tebe

Co získáš?

Přichystala jsem pro Tebe dynamickou meditaci k otevření se nekonečnému poly možností a s tím i k hojnosti. K tomu jsem přidala zpěv mantry pro prosperitu a cvičení z kundalini jogy k propojení se se zemí.

Pro koho?

Je to pro všechny ženy, které chtějí:

  • Propojit se s matkou Zemí skrze svoje tělo a oslavit tak to její
  • Dovolit si procítit a probudit v sobě hojnost mentálně, pocitově i tělesně
  • Vyživit svoje tělo, srdce i duši
  • Dát pozornost, péči a podporu sama sobě
  • Propojit a posílit v kruhu žen

Přihlášení

Vyplň tento formulář a já ti na email pošlu video zcela ZDARMA

.

Tvoje průvodkyně 

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.