V ŽENSKÉ NAPLNĚNOSTI

Úplňková mastermind

JDU DO TOHO

Milovaná božská ženo,

zvu Tě na silnou úplňkovou mastermind s energetickým očistěním a aktivací

Kdy?

 STŘEDA 24.04.2024 

v 9:00 – 11:00 h

naživo na Zoomu

 

Zapiš si datum do kalendáře!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Co získáš?

Přichystala jsem pro Tebe:

  • Channelingovou transmisi k rekalibraci tvých jemněhmotných těl k ztělesnění Tvé multidimenzionality a leadership z urovně Tvého vyššího Já. 
  • Skupinově Tě provedu energetickým očištěním, procesem k tomu, aby jsi si vzala zpátky svojí sílu

  • Dokončila energetický cyklus ve vztazích a také ve vztahu k sobě a k božské podstatě Tvé existenci

Pro koho?

Je to pro všechny ženy, které chtějí:

• Kultivovat v sobě klidný nulový bod • Stabilizovat se, aby se stala odolnějšími tím, že překalibruje aspekty svého života, které již nejsou vhodné pro daný účel.

Zavřít za sebou dveře, za tím, co nefunguje, nikdy nefungovalo nebo nestojí za to bojovat.

• Proměnit, pustit či poladit “vrzající podlahové desky”, slabým článkům a posouvajícím se tektonickým deskám, ať jsou kdekoli v Tvém životě

• Dopřát si dostatek zdrojů a naplňěnost, pokud jde o přátelství, lásku, komunitu, podporu a povzbuzení.

• Rozšířit si svou jedinečnou kombinaci nástrojů a  – růstové praktiky, psaní deníku, čtení, meditace, zahradničení, procházky v přírodě, online vzdělávání, koučování, cokoliv, co k Tobě mluví a podporuje Tě

Objednávka

Platba je možná pouze platební kartou.

Jak to funguje?

1. Proveď platbu.

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit ve středu 24.04.2024 v 09:00 českého času.

Tvoje průvodkyně 

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.