Milovaná božská ženo, 

Novoluní klepe na dveře a s ním přichází i čínský Nový rok, který je ve znamení dřevěného draka.

Možná už cítíš a vnímáš, že energie tohoto roku je rychlá a možná už pro Tebe probíhá spousta změn díky tomu, že se naše kolektivní evoluce zrychluje.

Novoluní i začátek roku dřevěného draka je ideální čas k vyživení těla, ženské energie a s tím tvořivé síly v našem lůně. Pokud by jsi si tohle chtěla dopřát a dát, tak Tě v tom ráda podpořím.

Kdy

11.02.2024 v 9:00 – 11:00 českého času

Živě na Zoomu

Pozvánka pro Tebe

Co získáš? 

 • Vytvořila jsem pro Tebe webinář, kde se s Tebou podělím o různé praktiky a provedu Tě i vedenou meditací k omlazení, rekalibraci a opětovnému souladu a harmonii Tvého těla, mysli i duše, aby jsi mohla posunout Tvoji tvorbu kupředu pro tento rok 2024, velké expanze. 

Pro koho?

Je to pro všechny ženy, které chtějí

 • Opečovat své tělo, uvolnit emoční a mentální stres 

 • Vyživit svoji ženskou energii a duši

 • Dát pozornost, péči a podporu sama sobě

 • Kultivovat zevnitř ven vlastní sebe-hodnotu, sebe-jistotu, sebe-lásku a přijetí

 • Aby jejich království života, rodiny, projetků, služby zase o něco rozšířilo, rozkvetlo a ještě více zazdrojovalo a díky tomu mohla sdílet s druhými z místa přítomnosti, stability, dostatku či nadbytku a vnitřní integrity

 • Podporu a bezpečné zazemí i od dalších žen

Tvoje průvodkyně 

 • Gabriella Amora

  Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

  Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životě. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

  Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost.

Přihláška

1. Vyplň formulář.

2. E-mailem obdržíš pozvánku do našeho vyživujícího Zoom Room, kde bude vše probíhat.

3. Stačí se připojit

.