Oslava posvátného ženství

9ti denní online výzva pro bohyně ZDARMA ze záznamu

Milovaná bohyně, 

zvu Tě do výzvy pro bohyně k tomu, abys 9 dní tancovala, meditovala a v sobě ukotvovala kvality bohyně. Zároveň Tě zvu, aby ses propojila s celosvětovým polem, energií a oslavou na Navaratri.

9 videí 
45 min každé
V soukromé FB skupině

Co získáš? 

  • 9 x 45 min webináře s náplní tance, meditace, transmise, spojení 
  • Spojení se svým tělem, srdcem, lůnem, s 9ti archetypy a kvalitami bohyně ve svém těle, s 9ti barvami bohyně
  • Podpora s dalšími ženami se stejným záměrem a cílem 
  • Spojení se silovým posvátným prostorem
  • Aktivace posvátného ženství 
  • Budeš v synchorinicitě, toku a kreativitě
  • Rozproudíš životní energii v těle skrze tanec a další pohybové techniky jako je kundaliny jóga

Pro koho?

Je to pro všechny ženy včetně maminek, pokud si chceš dopřát péči, energii, podporu a věnovat 45 min jen sobě tancem a meditací.

Navaratri a význam

Navratri-neboli devět posvátných dnů-označují nejpříznivější dny lunárního kalendáře podle hinduismu. Oslavy po celé severní Indii a každé hinduistické komunitě na celém světě jsou těchto devět dní věnovány výhradně Maa Durga (bohyně Durga) a jejím devíti avatarům.

Významný příběh spojený s Navratri je bitva, která se odehrála mezi bohyní Durgou a démonem Mahishasurou, který představuje egoismus. Všech devět dní festivalu je věnováno každému zřetelnému archetypu bohyně; a každý z těchto dnů se vyznačuje barvou.

Oslava bohyně Durga

Navaratri oslavuje vítězství nad zlem. Durga překoná ďábla a vyhraje božská síla v nás a moudrost našeho těla namísto zábran, rezistencí a limitů naší mysli. Má devět různých forem, jednu pro každý z devíti dnů. Každá inkarnace bohyně je spojena s barvou, a přestože to není povinné, očekává se, že oddaní budou v určitý den při účasti na slavnostech nosit konkrétní barvu. První den je například spojen s červenou barvou, která symbolizuje energii, a poslední den s nebeskou modří znamenající krásu přírody.

Oslava bohyně je oslava Šakti, životodárné energie v nás a ve všem. 

Co o mých workshopech řekly jiné ženy?

Milá Luci, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu. Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!

– Kateřina 

Možná se v tom vidíš…

Potřebuješ se více motivovat k tomu, abys dávala pozornost a péči sama sobě? Chceš překonat svoje zábrany k tanci a chceš si znovu aktivovat každodenní praxi jak pohybovou, tak i meditační? Chceš si dopřát silnou ženskou podporu a tím překonat svoje zábrany a strachy být s ostatními ženami? Chceš se osvobodit od posuzování, studu ze sebevyjádření? Víš, že je potřeba v nějakých oblastech života něco změnit a s něčím pohnou, ale cítíš rezistenci a chceš do toho konečně šlápnout?

Oslava posvátného ženství je tady právě proto!

Přihláška

.

Jak to funguje?

1. Vyplň formulář.

2. E-mailem obdržíš pozvánku do soukromé facebookové skupiny, kde najdeš záznamy.