Gabriella Amora

Pracujte se mnou

lucie aujeská 37
NABÍZENÉ SLUŽBY

Somatická sexuální terapie

Je mezi námi mnoho lidí, kteří trpí sexuální frustrací, kteří se stali (či stále jsou) obětí zneužíváním, či se potýkají s otázkami ohledně své sexuální identity. Nebojte se ozvat. Provedu Vás léčbou traumat z minulých intimních prožitků. Prozkoumáme ženské i mužské sexuální archetypy. Ukážu Vám cestu k vlastnímu sexuálnímu vyjádření, k vlastní sexualitě a smyslnosti. Pomohu Vám k emoční, fyzické, mentální, spirituální a sexuální spokojenosti.

Gabriella Amora

Se mnou se můžete věnovat těmto oblastem

Sebepoznání

Hlubší sebepoznání Vám umožní nahlédnout a uchopit Vaše vlastní přání, postoje, potřeby i slabiny. Pomůže Vám vykročit směrem k seberozvoji a uzdravení. Společně se vydáme na dobrodružnou cestu do Vaší jedinečné minulosti, cestu, která začala zplozením, pobytem v lůně matky, porodem…

Prozkoumáme Vaše brzké dětství, pubertu a dospívání. Rovněž se zaměříme na Vaše vztahy s rodinou, společností a přáteli. Objevíme dosud skryté aspekty Vaší osobnosti. Naučíme se rozpoznávat hluboko uložené vzorce Vašeho přemýšlení a jednání, Vaše pocity a emoce. Poslouží nám k tomu široké spektrum technik – práce s dechem, afirmace, vizualizace, řízené meditace, šamanské praktiky či Technika emoční svobody (EFT).

Sebepřijetí

Na základě hlubšího sebepoznání se Vám konečně otevřou dveře k úplnému přijetí sebe sama, toho, kým opravdu jste, se všemi ctnostmi i slabostmi.

Pomocí otevřené komunikace, kreativní tvorby, práce s tělem a vzájemné upřímnosti Vás povedu k sebepřijetí, které hraje stěžejní roli při Vaší cestě k rozvoji a sebeuzdravení. Umožní Vám setkat se se sebou samým v náruči bezpodmínečné sebelásky.

Dovolte si růst

Abychom mohli růst, musíme se zbavit svých starých návyků, svého dřívějšího já.

Rozpoznání a pochopení těchto domnělých omezení a starých vzorců chování Vás vysvobodí. Konečně překročíte svůj vlastní stín.

A pokud k tomu přidáme ještě příjetí sebe sama, objevíte netušený potenciál. Tento potenciál je plátnem, na kterém se maluje Váš život. Jakmile sami uvidíte, že jste plátnem, barvou i malířem… dá Vám to naprostou svobodu. Prozřete, že Vy jediný jste tvůrcem svého vlastního života.

Na fyzické úrovni nám k prolomení vlastních hranic dobře poslouží taoistické techniky cirkulace životní energie, extatický pohyb, techniky sebepotěšení, mapování center rozkoše či orgasmická jóga.

Uvolněte svou radost

Jedině stav flow-plynutí Vám umožní ponořit se hluboko do svého nitra.

Když uprostřed nekonečného tance života, se všemi jeho radostmi i smutky, dokážete zůstat nedotčeni, pak můžete být propojení s čistou esencí vědomí.

Pak poznáte, že ať už se ve Vašem životě děje cokoli, hluboká radost je Vaším přirozeným stavem!

Kontakt

Buďme ve spojení

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a společností Google. Platí Pravidla ochrany soukromí and Podmínky použití.