Aktivace a ceremonie na slunovrat 21.06.2021

Srdečně tě zvu na slunovratovou meditaci, aktivaci a transmisi

Letní slunovrat je nejdelší den v roce s největším množstvím slunečního světla. Název je odvozen z latinského termínu solstitium, což znamená „slunce stojí“. Slunce dosáhne svého nejvyššího bodu na obloze.

Toto období nese znamení plodnosti, obnovy a sklizně. Pro někoho toto období znamená příchod léta, pro jižní polokouli naopak příchod zimy. Vzhledem k tomu, že letní slunovrat ctí boha Slunce, ohnivé prvky hrají významnou roli při oslavách letního slunovratu.

Oheň znamená transformaci ducha. Může hořet, konzumovat, vařit, osvětlovat nebo čistit. Prvek ohně je symbolem vášně, intenzity, kreativity, tvorby, znovuzrození, obnovy, akce a jasnosti. Je to také mužský prvek. 

Když dny pokračují od letního slunovratu, denní světlo začíná klesat. Říká se, že to představuje spojení mužské a ženské energie. V tarotu představuje Slunce vůdčí světlo, optimismus, vitalitu a sebevědomí. Je vrcholem překračování temnoty ke světlu.

Nová energie

Energie slunovratu je vždy velmi jasná, teplá a uklidňující. Ukazuje nám, co potřebujeme vidět, když se probouzí oheň v našem duchu. Je to energie slunovratu, která označuje zlomový bod roku.

Je čas na očistu, možná zjistíš, že najednou víc uklízíš, chceš uvolnit staré nebo hledáš způsoby, jak detoxikovat svůj život. To vše souvisí s energií obnovy, která přichází s letním slunovratem. Je to podobné jako na jaře, ale s větší intenzitou.

Co očekávat?

Prostřednictvím skupinového léčení a skrze bezpečný prostor a posvátný kruh, který spolu vytvoříme přes Zoom, v sobě uvolníme prostor pro nové začátky, aby se mohly realizovat v našich životech a ujasníme si záměry, sny a směr, kterým kráčíme. To vše na základě toho, že se spojíš se svojí duší a stáhneš si to přímo od ní.

Co získáš?

– Zlepšíš svoje kreativní cítění a budeš mít chuť na nové projekty.
– Zvýšíš svoje sebevědomí a budeš si víc věřit.
– Budeš mít mnohem snažší přístup ke věcem, kterým se chceš věnovat.
– Začnou přicházet příležitosti a podpora k tomu, abys mohla zrealizovat své sny.
– Zároveň přijde spoustu světla do života a energetického pole. 

Kdy a kde?

Ceremonie proběhla v pondělí 21.06.2021 07:00-09:00 ráno českého času

Živě na Zoomu

Nyní je dostupná POUZE ZE ZÁZNAMU!

Příspěvek je přátelský 440 Kč místo 690 Kč. 

Jak to funguje?

1. Proveď platbu níže. Platba je možná pouze kartou.

2. Ihned po zaplacení dostaneš e-mail, ve kterém najdeš odkaz na záznam z ceremonie, která proběhla na Zoomu

Chtěla bych s Tebou sdílet zpětnou vazbu od žen, které prošly podobnou aktivací.

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!” 

Eva napsala:

“Přeji krásný večer!

Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu:)

Děkuji moc za tuto možnost <3 Přeji překrásné dny”

Kontakt

Buďme ve spojení

9 + 4 =