Bezpečný prostor pro Tebe

Srdečně tě zvu na ceremonii k oslavě posvátného ženství v tobě samotné s transmisí a aktivací s Máří Magdalénou na počest jejího svátečního dne 22. července.

Tato ceremonie je pro všechny ženy, které se chtějí spojit se svým duchovním srdcem, posvátnou ženskou energií, s vedením své duše, prohloubit ztělesnění své vlastní unikátní esence, autenticky se sebe-vyjadřovat, cítit propojení a podporu žen a hluboké ženské vyživení.

22.07.2021  Pozor změna!

Ceremonie se uskuteční 24.07.

10:00 – 12:00 (český čas)

Zoom

Během 2h ceremonie tě provedu:

 

• Sdílením v léčivém kruhu žen, při kterém se častokrát zázraky dějí na téma posvátného ženství

• Meditací Probuzeného srdce

• Chrámovým tancem s aktivací a transmisí Máří Magdaleny. 

Navíc získáš záznam, ke kterému se budeš moct kdykoliv vrátit!

Kdo byl Marie Magdaléna?

Marie Magdaléna byla velekněžkou studovanou ve staroegyptských alchymistických praktikách, stejně jako Jeshua, a společně usilovaly o to, aby lidstvo získalo vyšší vědomí a duchovní probuzení.

Byla Ježíšovou rovnocennou partnerkou, učitelkou a nedílnou součástí jejich zasvěcení, a přestože se její opravdový příběh na dlouhou dobu ztratil, v poslední době byla odhalena nová evangelia a svitky osvětlující její důležitost a roly v Jeshuově životě a mnoha dalších. A především vstupuje jako průvodkyně, avatarka a duchovní učitelka do životů mnoho bytostí různým způsobem a asistuje jim při jejich životní cestě a evoluci duše tady na Zemi.

Její příběh je dnes velmi platný pro mnoho žen na jejich duchovní cestě bez ohledu na náboženství nebo duchovní víru, protože je mocným příkladem historického ženského vedení cestou srdce, zasvěcení a osvícení, který propojuje duchovní a léčivé sféry se sférou fyzickou.

Mnoho příběhů silných žen bylo ztraceno, skryto a pomluveno dominantním mužským vyprávěním historie, a je pro nás životně důležité získat zpět naše ženské dědictví jako kněžky, léčitelky, učitelky, leaderky a podnikatelky, abychom vrátily rovnováhu a spojení mužské a ženské energie v její božské přirozenosti a kvalitách.

A teď je to na každé z nás, abychom psaly  nový příběh silných žen probuzeného srdce a posvátného ženství. 

Pokud tohle čteš, je mi ctí, že jsme v tom spolu.

Těšíme se na tebe v posvátném kruhu žen s  Máří Magdalénou 🌹🌹🌹

Objednávka

Jak to funguje?

1. Proveď platbu. Platba je možná pouze platební kartou.

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit v sobotu 24.07.2021 v 10:00 českého času.

Co říkají ženy na ostatní ceremonie?

Dekuji Lucie za dnesni ritual novoluni, za prostor, ktery jsi krasne drzela, za Tvou esenci a vychodni vlivy, ktere jsi do prubehu zakomponovala. Me osobne delaji velice dobre, vnimam je jako energetickou „ nadstavbu“ me vlastni zakladny. Take dekuji vsem zenam za dnesni setkani. A veku Vodnare za nove technologie, ktere nam umozniji stirat rozdily ve vzdalenosti a propojovat se vzajemne navzdory casu a svetadilum. Dekuji 

___

Milá Luci, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu :-). Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!