Kvantová vizionářská mastermind 10.-12.12.2021

3 denní webinář pro ženy 

Přijmi svůj nejlepší rok 2022

Kdy?

10.12.2021 – pátek

11.12.2021 – sobota

12.12.2021 – neděle

Kvantová vizionářská mastermind

První novoluní v prosinci ve střelci a očista při zatmění slunce nám odstartovaly energii, která nás volá k uzemnění našich vizí, misí, touhy naší duše a celého nového způsobu fungování ve světě.

Vede nás k postavení naší tvorby od nových základů, na nových systémech, způsobu myšlení, emočním nastavení a nových principů.

Jsme povoláni k tomu, abychom měli jasno v tom jaké jsou naše hodnoty, kdo jsme, kam chceme naši energii vkládat a co chceme tvořit. 

A s tím je spojené z jakého místa tvoříme, zda je to z omezení, nedostatku, strachu, traumatu v jakékoliv podobě či z důvěry, naladění, spojení, dostatku a z větší síly v nás samotných, moudrosti našeho lůna, srdce a duše.

Co Tě čeká?

Dovol mi, abych Ti asistovala a posdílela s Tebou zkušenosti z mých vlastních vizionářských procesů, skrz které jsem si zrealizovala několika milionovou firmu poskytující služby desetitisícům lidem po Evropě. Dále bych ráda mluvila o svobodném životním stylu umožňující mi žít v různých zemích světa a již 12 let především na Bali a mnoho dalšího.

Jde to a já Ti ráda nejenom že ukážu jak, ale i Tě provedu mým osobním transformačním procesem v kvantovým poly všech možností a pomůžu Ti odhalit Tvoje resistence a limitující vzorce myšlení, stejně tak jako integrovat a plně ztělesnit svoje úspěchy z roku 2021. 

Struktura webináře

1. den

První den Mastermind bude o představení transformačního procesu, kterým si spolu projdeme. Vytvoříme bezpečný prostor pro náš společný čas. Vysvětlím Ti celý proces, tak abys věděla na co se připravit a co si přichystat na další dny, aby sis to mohla plně užít. Provedu Tě meditací, aby ses na víkend v mastermind energeticky, mentálně a emočně naladila.

2. den

Druhý den Mastermind Tě provedu transformačním procesem k alchymizaci Tvých výzev, toho co se nenaplnilo či neudálo tak, jak jsi chtěla v roce 2021. To vše proběhne tak, aby jsi mohla uvolnit jakoukoliv resistence nebo omezující myšlenky, které by Ti mohly blokovat a sabotovat Tvůj ideální a nejlepší rok 2022.

Provedu Tě kvantovým polem nekonečných možnosti k nejvyššímu potenciálu realizace a projevení tvojí duše, tak aby jsi si mohla stáhnout do svoji vědomé mysli jak vize, tak i energetický otisk a frekvenci tvého pole již z realizovaného roku v souladu s touhami Tvého srdce. Budeš to vnímat všemi svými smysly. Zároveň s Tebou posdílím svoji mapu či spíše květinu roku, skrze kterou si ženským a hravým způsobem přeneseš svoje vize a vnitřní svět do grafické a psané podoby jako první z kroků realizace tvých snů.

3. den

Třetí den Mastermind navážeme na předcházející den. Je klíčovým dnem, kdy Tě v portálu 12.01.2022 provedu aktivací Tvé Merkaby, Tvého světelného těla a potom Tě provedu kvantovým dechovým procesem k manifestace Tvého roku 2022. K dýchacímu procesu Ti řeknu veškeré informace k tomu, aby sis mohla opravdu bezpečně, ale zároveň se plně prodýchat k Tvému potenciálu, k Tvé esenci, k Tvé mastermind a plně si aktivovala realitu, kterou jsi sem přišla žít.

Cherish your visions and your dreams, as they are the children of your soul; the blueprints of your ultimate achievements.”

Napoleon Hill

Co získáš?

Foto od úžasné Gaelyn Miriam Larrick

 • Hluboký procítěni a ztělesnění svých úspěchů, na kterých můžeš vědomě stavět v roce 2022.
 • Uvolnění bloků k magnetizaci a realizaci tvého nej roku 2022.
 • Spojení a stáhnutí do svého vědomí vize a potenciál své duše v různých oblastech Tvého života.
 • Jasnost, směr a vnitřní kompas.
 • Být v energetickém nastavení efektivně, bez námahy, hravě a radostně přitahovat, přijímat a realizovat své touhy. 
 • Upgrade tvého myšlenkového nastavení.
 • Podporu skupiny žen v realizaci a oslavě tvých úspěchů.
 • Sílu skupiny k rychlé manifestaci.
 • Jasný návod a postup, jak na to včetně funkčního modelu.
 • Provedení transformační dýchací technikou kvantového dechu a manifestace.

Pokud jsi žena…

 • která chce žít, užívat a tvořit svůj svět,
 • která ví, že sem přišla tvořit novou zemi a být aktivní součástí transformačního procesu, kterým teď kolektivně procházíme,
 • která chce sdílet své dary a naplňovat misi své duše,
 • chceš pro to, a tím pádem pro sebe, něco udělat 
 • chceš získat vše co je sepsáno v bodech v předešlém odstavci,

jsi připravená vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou?

Pak tenhle webinář je pro tebe.

Těším se na Tebe a na společnou cestu!

Níže sdílím zpětné vazby z předchozích programů.

Jedna z žen, která ukotvila své vědomí i procítění při předchozí aktivaci a řekla:

“Děkuji, jsem svobodná, jsem milovaná, jsem láska, jsem radost, jsem světlo, jsem prostor, jsem hojnost, jsem viděná, jupiiií!”

 

Další žena napsala:

“Přeji krásný večer!

Záznam jsem si pustila teď večer. Bylo to úžasné. Probíhaly mnou úplné vlny, husí kůže. Při dýchání jsem měla dokonce jednu chvilku nával až na zvracení, ale ten pocit už znám a vím že je to hluboké prošťouchnutí systému. Stále mi dělá problém moje srdce, mám ho velice ztvrdlé. Ale budu se ke cvičení vracet a věřím že se záměrem ho probudím k životu : )

Děkuji moc za tuto možnost <3, Přeji překrásné dny”

Kdy?

10.12.2021, pátek – 14:00 – 15:30 (českého času)

11.12.2021, sobota – 08:30 – 11:00 (českého času)

12.12.2021, neděle – 08:30 – 11:00 (českého času)

Živě na Zoomu

Co je zahrnuto v ceně?

♥   Moje průvodcovství programem

♥   Podpora v privátní FB skupině

♥   Záznam ze Zoomu

Jak to funguje?

1. Proveď platbu.

2. E-mailem dostaneš odkaz na Zoom a odkaz na privátní FB skupinu.

Platba ihned

Pokud zaplatíš ihned, cena není 7999,-, ale jen 2220,-.

Pro členky MAM platí cena 1776,- (s použitím slevového kódu).

Platba na splátky

Mastermind je možné zaplatit na 2 splátky po měsíci. Celková cena je 2440,-. První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc.

Pro členky MAM je při zvolení platby na splátky celková cena 1952,- (s použitím slevového kódu). První splátku zaplatíš hned, další Ti bude automaticky ztržena z karty za měsíc.

Kontakt

Buďme ve spojení

4 + 4 =