Posvátná cesta krajinou ženy na Pálavě

Víkendový seberozvojový retreat pro ženy

09.09.2022 – 11.09.2022

pátek – neděle

Tento retreat se koná v energetickém portálu od 09.-11.09.2022. v nádherných a silových místech Pálavy, kterou Tě budu provázet s tématy našich kořenů ženství a spirituality, ženského těla, tvořivosti a s tím spojené posvátné sexuality.

Budu Tě zvát k tomu, aby jsi si dovolila skrze moudrost a přítomnost přírody, otvírat a ladit do Tvé přirozenosti, moudrosti, krásy, síly a Tvých darů a tak si ještě více stoupla do svého sebe-mistrovství a vědomé tvůrkyně svého života.

Zapiš si datum do kalendáře!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Co získáš

 • Jistotu ve vedení Tvého srdce, intuice a vlastní moudrosti
 • Jistotu v přítomnost lásky v Tobě samotné
 • Jistotu v sebe jako ženy ve svých různých tvářích a archetypech
 • Jistotu ve svém leaderovství, tvoření a soběstačnosti skrze vnitřní propojenost v jednotném poli
 • Sebevědomí a sebepřijetí 
 • Jistotu a sílu sama v sebe
 • Spojení s dalšími ženami a nová přátelství 
 • Uvolnění a načerpání sil z přírody 
 • Jistotu svého přirozenému rytmu a cyklů
 • Jistotu v moudrost svého těla
 • Jistotu ve své schopnosti
 • Vyživení svého těla, srdce i duše 
 • Proměna toho, co Ti neslouží do svých darů
 • Spojení sama se sebou a se svým tělem 
 • Obnovení nervového systému ke zdravému parasympatickému a sympatickému fungování, takže ucítíš inherentní lásku, radost, mír, rovnováhu, jasnost, vášeň, sílu, bezpečnost a soulad

Program

Část programu pro tebe bude nachystaná v nádherné přírodní jurtě kousek od klenotnického kamenného kruhu, kam se spolu také vydáme.

A část programu si užiješ i v úžasné přírodní stavbě zvané Opido a v jeho dřevěném koloseu.

Program bude doprovázen i ceremoniemi a rituály, kde nebudou chybět ani moje milované medicíny jako kakao a modrý lotus.

Čekají Tě aktivace, meditace, tanec, ženské kruhy, ceremonie, tématické skupinové či individuální cvičení, práce s energií a opečování tvého těla, srdce i duše, s ženskou laskavostí, smyslností, hravostí a potěšením, a to skrze posilnění, jemnost, lehkost, vyživující ženskou energii a integrální přístup ke všem Tvým částem existence.
S láskou o tebe budu pečovat s provázet tě celou

POSVÁTNOU CESTOU KRAJINOU ŽENY 

a těším se na to!

Jak bude retrat vypadat?

Tady je pár fotek, jak bude retreat vypadat.

Cena

5500 Kč

Cena zahrnuje:

 • zahrnuje lektorné
 • ceremonie a rituály
 • veškeré pomůcky k programu včetně přírodních olejů a esencí k péči o tvoje božské tělo

Přihlaš se přes formulář níže. Jakmile se bude akce blížit, dostaneš bližší informace e-mailem.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

V ceně není ubytování a strava. 

* Je možné se stravovat např. v Café Fara či v jiných restauracích v Klentnici nebo v rámci programu v Mikulově, či je možné si snídaně a popřípadě večeři připravit sama v kuchyňce v Opidu.
* Je možné přespat za 350 Kč v jurtě na vlastní matraci/spacák atd (maximálně pro 8 žen) nebo si zařídit vlastní ubytování ať v Klentnici či okolních vesnicích.
V možnosti je i večerní sauna ( je potřeba mě pak nahlásit předem a platí se zvlášť 350Kč na osobu na 2h)

Dej mi prosím vědět dopředu ohledně stravy a zájmu o ubytování v jurtě na gabriella@gabriellaamora.com.

Přihlášení

Tvůj průvodce

Gabriella Amora (původně Lucie Aujeská ) 

Realizuje a naplňuje roly transformační facilitátorky, transpersonální terapeutky, mentorky a průvodkyně posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuje léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Je inspirativní leaderkou, speakerkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness.

Je považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla životní styl raw food a vytvářela trh se superpotravinami. Prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém životě a dlouhověkosti. Založila společnost Vitalvibe, kterou tvořila 10 let a vedla novým způsobem vědomého bussinesu, které nadále přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny.

Od roku 2011 pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife na Bali, kde žije od roku 2008, s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízí svůj integrovaný a celiství přístup ke zdraví jak fyzickému, emočnímu, mentalnímu tak duchovnímu a realizaci potenciálu duše a ztělesnění její unikátnosti a velkoleposti především pro ženy prostřednictvím on-line transformačních a vzdělávacích programů, individuálního mentoringu, ceremonií a retreatů na různých místech světa. A tím se aktivně podílí na pozitivní individuální a kolektivní transformaci a evoluci