Záznamy do mamu (Magdalena Academy Membership)

Je tady pro Tebe jako bezpečný, láskyplný, laskavý, moudrý, inspirativní, podporující, motivující, vyživující, silový prostor, ve kterém můžeš být ve své přirozenosti a přesně taková jaká jsi. 

Celoroční obsah členství 

Záznam do MAMU je posvátným prostorem kruhu žen, které chtějí žít svůj potenciál, realizovat své sny a být součástí tvoření světa, ve kterém chceme žít. 

Členství v akademii je pro ženy, které:

 

 • sem přišly být mentorky, koučky, lektorky, průvodkyně, léčitelky, terapeutky, šamanky, ceremonialistky, kněžky, jogínky, bylinkářky.

 • sem přišly přepsat příběh starodávného ženského hlasu a poskytly mu svobodu, kterou si po staletí zaslouží!
 • se přišly být leaderky nových modelů firem, komunit, spolupráce, spolutvoření, podnikání, financí a vedení v tomto čase celosvětové změny. 
 • v tom nechtějí být sami. 
 • se chtějí opřít o podpůrnou síť žen a ženství.
 • jsou ochotné jít do něžných, pozoruhodných, zranitelných, skrytých míst psychiky a duše, které touží po péči a obnově

Zpětná vazba

Dekuji Lucie za dnesni ritual novoluni, za prostor, ktery jsi krasne drzela, za Tvou esenci a vychodni vlivy, ktere jsi do prubehu zakomponovala. Me osobne delaji velice dobre, vnimam je jako energetickou „ nadstavbu“ me vlastni zakladny. Take dekuji vsem zenam za dnesni setkani. A veku Vodnare za nove technologie, ktere nam umozniji stirat rozdily ve vzdalenosti a propojovat se vzajemne navzdory casu a svetadilum. Dekuji

Zajímáš se o ženskou spiritualitu, posvátnou sexualitu, ženské zdraví, kvantovou fyziku, práci s myslí? Chceš žít život ze svého srdce a splétat zlaté nitě mysterie a zázraků? Pak je toto právě pro Tebe!

Pro všechny ženy, které chtějí:

 

 • být v synergii a souladu s přirozeným cyklem měsíce a využít energii novoluní a úplňku k vlastní evoluci, osobnímu rozvoji, manifestaci a celkovému fyzickému, emočnímu a mentálnímu zdraví. 
 • žít ze své celistvosti a opečovávat ji.
 • mít pozitivní vliv na svoji rodinu a komunitu kolem sebe.
 • mít průběžnou péči, inspiraci, motivaci a podporu do jejich života. 
 • eliminovat fluktuaci vlastních propadů, rezistencí s úspěchy. 
 • být šťastné a chtějí žít život, který je naplňuje. 
 •  realizovat své poslání a být ve spojení se svojí duší. 
 • rozvíjet své schopnosti a dary.
 • být součástí vzestupu individuálního kolektivního vědomí 

Co Ti celoroční členství přinese?

 • 12 záznamů z cvičení (Kundalini yoga, Yin yoga nebo kombinace různých praktik) k tomu, abys udržela své mentální, emoční, fyzické a energetické tělo v rovnováze a v souladu s tím, čeho chceš dosáhnout
 • 12 dechových cvičení, které Tě podpoří k aktivaci potenciálu, spojení s vyšším Já, schopností, darů
 • 12 ceremonií, transmisí a aktivací (channeling, spojení s duchovními průvodci, aktivace Merkaby a spoustu dalšího)

Zpětná vazba

Milá Luci, píšu ti zpětnou vazbu na dnešní aktivaci a ceremonii na úplněk ve Vahách (musím hned, protože při mé rychlosti myšlenek to do zítra zapomenu. Při meditaci jsem cítila nejprve chlad na pravé straně, souvisí si to s mužskou energií a právě mužům jsme v minulé meditaci při novoluní odpouštěli. Ten proces stále běží a touto dnešní meditací jsem ho posunula opět kupředu. Mým cílem bylo tedy zhramonizovat obě energie v mém těle. Zmizela i fyzická bolest v rameni a pravé straně beder. Cítím velký vnitřní klid a propojení ženské a mužské energie v těle, propojení sama se sebou, s matkou Zemí, s vesmírem a hlavně se svojí sexuální energií a tedy i životní sílou, kterou jsem při této meditaci aktivovala a poslala jí tu energii současného úplňku. Děkuji ti za dnešní kruh a budu se těšit na příště!

Cena

nová cena 9990,-

Objednávka

Roční členství

Zrušení členství v Magdalena Academy Membership

Pokud si přeješ odhlásit se z ročního členství, napiš mi na support@gabriellaamora.com. Důležité je, abys napsala alespoň 7 dní před začátkem dalšího období. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej mě kontaktovat.

Tvůj průvodce – Gabriella Amora

Gabriella Amora je transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka vtělení, mentorka, pedagogka a průvodce ženskými tajemstvími, posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuje léčivé přenosy a aktivace duší v obřadním prostoru. Je inspirativní řečničkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Gabriella Amora je považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla hnutí raw food do hlavního proudu a prostřednictvím své vášně sdílet a vzdělávat o zdravém udržitelném životě založila společnost Vitalvibe, kterou vedla 8 let novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně dodávkou vysoce kvalitních superpotravin. Začala od roku 2011 pořádat vlastní 21denní školení o přípravě syrové stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

V současné době pracuje na svém poslání podporovat a posilovat postavení žen v ženském ztělesnění a vedení a usnadňovat pozitivní transformace v kolektivní evoluci na vědomí jednoty soustředěné na srdce způsoby spolupráce.