Prožitkový mini retreat online živě přes Zoom

Ženské osvobození   

Pro všechny ženy, které se chtějí spojit se sílou svého ženství, lůna, tvořivosti, sebevědomí, plodnosti, potěšením, silou a zároveň vyléčit, proměnit, uvolnit zranění a přepsat svůj příběh ženy z oběti do tvořitelky. 

20.08.2021 Pátek 14-16h
21.08.2021 Sobota 9-11:30h
22.08.2021 Neděle 9-11:30h

Zoom

Co získáš? 

 • Meditace, cvičení, sdílení, skupinové léčení, coaching
 • Ceremonie na úplněk ve vodnáři. 
 • Dozvíš se vše o Joni vajíčkách, o Secret Ceres a dalších nástrojích jak očištovat Joni a dělohu a tím mít zdravé a vibrující tělo. 
 • Získáš exkluzivní slevu 15 % na Secret Ceres. 
 • Záznam, aby jsi se k tomu mohla vrátit a znovu si projít meditace, cvičení, lekce a léčení.

Lůno je bránou ke všemu stvoření. Rodí lidský život a má energetickou sílu zrodit všechny naše kreativní projekty. 

Pro péči o Tvoje lůno…

V tantrické tradici jsou děloha a Joni branou do našich srdcí. Ženy jsou nejvíce vnímavé prostřednictvím lůna a Joni.  

Lůno absorbuje energii a je to silný energetický portál. Pokud v této oblasti našeho těla zadržujeme energii tvoří se blokády; v důsledku ukládání jakýchkoli hustých energií, jako je strach, vina, stud nebo zneužívání kolem sexuality; tak nemůžeme plně transmutovat energii, která do nás proudí; včetně do našeho SRDCE.

Tento program je navrženy tak, aby Tě podpořil při odstraňování veškerých blokád v děloze;  možná od energetických šňůr k bývalým partnerům; členů rodiny, hojení jakýchkoli minulých sexuálních traumat (vědomých i nevědomých);  tak aby jsi znovu probudila posvátné spojení s tvým lůnem.

Program je pro Tebe když:

 • Uzdravuješ se z rozchodu a přeješ si přestříhnutí šňůry s bývalým partnerem i po delším čase
 • Zažila jsi operaci nebo onemocnění dělohy / vaječníků / děložního čípku (potrat, rakovina děložního čípku / vaječníků, ovariální cysty atd.).
 • Možná jsi zažila sexuální zneužívání a hledáš podporu k uzdravení
 • Toužíš se více spojit se svou ženskostí
 • Trpíš bolestivými menstruacemi a PMS
 • Máš nízkou sexuální touhu / spojení se svou sexualitou
 • Máš potíže s orgasmem a opuštěním kontroly během sexu a v životě
 • Chceš ve svém životě více radosti, potěšení, tvořivosti, spojení, klidu, sebevědomí, plodnosti, síly
 • Toužíš po pozitivním vztahu ke svému tělu, abys dosáhla větší sebelásky a přijetí

Objednávka

Platba je možná pouze platební kartou. Retreat můžeš zaplatit na 2 splátky (1. splátka hned, 2. splátka po 2 týdnech od zakoupení). 

Jak to funguje?

1. Proveď platbu. 

2. Po úspěšné platbě dostaneš e-mailem pozvánku na Zoom.

3. Stačí se připojit v pátek 20.08.2021 v 09:00 českého času.

Co říkají ženy na ostatní programy?

Program předčil moje očekávání. Byla jsem trochu skeptická ohledně práce přes internet, mám raději osobní setkání, ale krásně vše plynulo. V programu nám Lucie nabídla různé praktické techniky, které krásně naladili tělo, sdílela osobní zkušenosti a její meditace otevřeli brány do vyšších sfér a energetickému přílivu. Program mě s podporou Lucie, kruhu žen, otevřenému sdílení uváděl do klidu, že v proudu života nejsem sama, kdo má podobné potřeby, touhy, radosti i strasti.  

_

V životě jsem potkala vícero průvodců naším nitrem, ale Lucie Aujeská má velký dar. Dar LASKAVOSTI projevu. Umí vše krásně a srozumitelně vysvětlit, popsat, ukazát. Už jsem prošla vícero jejími programy a vždy mě překvapí. Jak je vše jiné, aktuální, barevné, nápadité a přitom vždy opravdové, nápomocné a léčivé. Cítím totiž, že to vše dělá ze sebe, ze svých zkušeností, z hloubky jejího srdce.

_

Potkala jsem Lucii v Haluzicích u Karaimi a velmi se mi líbila její energie. Po nějaké době Lucie nabídla zdarma 3 videa s rituálem, meditacemi a já neváhala nabídku přijmout. Byl to velký příliv energie, podpory. Více se mi pootevřel prostor vnímání, energií se kterými koketuji, už nějakou dobu. Přišla nabídka vstoupit do 9týdeního programu a já byla smutná, že nemám dostatek financí. Jelikož delší spolupráce slibovala hlubší “práci” na sobě, větší porozumění. Světe div se, vyhrála jsem stipendium se slevou , děkuji velmi pěkně za tuto možnost. Neváhala jsem ani minutu. Otevřel se prostor mého doteď nepochopeného, až bolavého že nechci být viděna, zrozena, že nejsem podporována, milována, od života, vyšší tvořivé energie. Největší motivací bylo obrovské nastartování, že to tak NENÍ.Jsem MILOVANÁ. Děkuji višší síle, děkuji Lucii. Je to veliká podpora, radost. Já můžu být součástí. Záměrem bylo samozřejmě jít po té nitce dál, jelikož Lucčino vedení je láskyplné, srozumitelné, ukotvené, motivující. Cítím, že Lucie vychází z upřímné prožité skutečnosti ze srdce.