Ženský kruh

s vedenou meditací a kakaovou ceremonií na novoluní v beranovi

JDU DO TOHO

Pro všechny ženy k propojení s božským zdrojem moudrosti, podpory, inspirace a tvého vedení, aby jsi se mohla uvolnit do důvěry v sebe, život a do tvé expanze.

Neděle 07.04.2024 v 13:00 – 14:30 h

naživo na Zoomu

 

Zapiš si datum do kalendáře!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Tvůj průvodce

Gabriella Amora

Jsem transformační facilitátorka, transpersonální terapeutka, mentorka a průvodce posvátnou sexualitou a ženským ztělesněním. Poskytuji léčivé transmise a aktivace duší v bezpečném a posvátném prostoru. Jsem inspirativní leaderkou a vášnivou podnikatelkou v oblasti zdraví a wellness. Vyvíjela jsem se a rostla prostřednictvím mnoha školení v různých terapeutických a léčebných metodách, včetně jógy, meditace a šamanských cest.

Jsem považována za jednu z průkopnic v České republice, která přinesla stravovací směr raw food a prostřednictvím své vášně sdílela a vzdělávala o zdravém udržitelném životním stylu. Založila jsem společnost Vitalvibe, kterou jsem 8 let vedla novým způsobem ženského vedení. Spolu se svým bývalým obchodním partnerem a týmem jsem vyvinula úspěšné podnikání, které přispívá k podpoře mnoha lidí při zdravém výběru stravy a zvyšování jejich energetické úrovně skrz vysoce kvalitní superpotraviny. Od roku 2011 jsem pořádala vlastní 21denní školení o přípravě raw stravy pod názvem Yourelife s holistickými složkami, jako je jóga, meditace, dechová práce, skupinové kruhy a různé způsoby léčení.

Aktuálně nabízím svůj integrovaný přístup ke zdraví a pulzujícímu životu prostřednictvím terapeutických a koučovacích programů osobně nebo online. Dále skupinové semináře a školení zaměřené na sebelásku, intimitu, zmocnění a celistvost a organizaci retreatů, kněžské poutě pro ceremonialistky, workshopy, kakaové ceremonie a ceremonie s modrým lotusem a zvůkové lázně s krystalovýma mísami.